CSAiU na FB

KLUB
CENTRUM SZKOLENIA ARTYLERII I UZBROJENIA
im. gen. J. Bema


KOŁA ZAINTERESOWAŃ

Zajęcia dla dzieci kadry i pracowników wojska


TEATRALNE - Udział w zajęciach teatralnych rozwija emocjonalny rozwój dziecka i młodego człowieka. Pozwala poznawać siebie, pomaga wyrabiać umiejętność wywoływania emocji i radzenia sobie z nimi. Uczestnicy mają możliwość, poprzez stosowanie na zajęciach różnych metod aktywnych, na rozwijanie i doskonalenie mimiki, ekspresji i plastyki ciała. Poznają podstawowe zagadnienia związanych z teatrem, specyfiką pracy aktora. Uczą się kultywowania tradycji regionalnych i narodowych. Rozbudzają w sobie zamiłowanie do literatury. Biorą aktywny udział życiu kulturalnym środowiska wojskowego. Uczestniczą w wojskowych przeglądach teatralnych.


ZAJĘCIA PLASTYCZNE – zajęcia rozwijają wyobraźnię i ekspresję twórczą, pobudzają umiejętność operowania kolorem i sprawność manualną. Na tych zajęciach dzieci zapoznają się również z technikami sztuki użytkowej.


WOKALNE - na zajęciach uczestnicy poznają podstawy emisji głosu, dykcji oraz recytacji. Podstawy śpiewu dwu - oraz wielogłosowego. Repertuar zajęć – piosenka polska, turystyczna, poezja śpiewna, piosenka aktorska oraz musicalowa. Uczestnicy biorą udział w wojskowych przeglądach wokalnych.


TANECZNE – zajęcia rozwijają własną kreatywność, samodzielność i osobiste zainteresowania dzieci. Uczestnicy zajęć poznają się m.in.: podstawowe formy towarzyskie obowiązujące podczas tańca, uczą się prostych układów tanecznych z wybranych tańców, opracowują układy choreograficzne do inscenizacji, nabywają umiejętność pokonywania nieśmiałości i tremy podczas prezentowania się na scenie.


Duży wybór gier stolikowych, edukacyjnych i towarzyskich umożliwia miłe i sympatyczne spędzanie wolnego czasu wśród miłośników i pasjonatów gier planszowych.


Warsztaty HAND MADE
Spotkania odbywające się raz w miesiącu w miłej atmosferze przy kawie i ciastku na których można się nauczyć podstawowych technik szydełkowania, robienia na drutach, pracy z różnymi materiałami, z których stworzysz elementy wystroju wnętrza i przedmioty użytkowe.


Zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży, zajęcia scenograficzne i recytatorskie, nauka gry na gitarze.

ZAPISY I INFORMACJE W KLUBIE POD NR TELEFONU 261-432-120 LUB 261-432-390


Licznik odwiedzin: 3460


MON SGWP Dowództwo Generalne RSZ Siły Powietrzne Marynarka Wojenna Wojska Specjalne Dowództwo Operacyjne SZ RP Inspektorat Wsparcia SZ Żandarmeria Wojskowa
© BW & JK CSAiU 2006 - 2022 All Rights Reserved